15606.
417. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
100 HUF
Tabák Endre : A zöld gyepen... - játékvezetők és labdarúgók könyve. Bp, 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kovács Tibor rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésben, foltos, kopott borítóval.