Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 14
2434059
15600
417
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Szelőczey János: Teniszezzünk! A ma teniszének oktatókönyve. Kezdők és haladók oktatókönyve. I. köt.: Kezdők és haladók oktatókönyve. 1. rész: Tenisz-elméletben. 2. rész: Tenisz - gyakorlatban. Bp, 1948,( Fischhof Henrik-ny.). Első kiadás. 222 rajzzal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott és gyűrött papír védőborítóval, javított kötéssel és gerinccel.
1 400 HUF
2571163
15601
417
Other collectibles
1 800 HUF
1997634
15602
417
Other collectibles
2 000 HUF
1812339
15603
417
Other collectibles
Adorján András: Black is ok! Bp.,1992, Kossuth. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2110577
15604
417
100
Other collectibles
Módszertani Tájékoztató - A Sportolók Táplálkozása. Szerk.: Molnár Sándor. Bp., 1971, MTS OT Módszertani Osztály. Papírborítóban. 2088936
15605
417
100
Other collectibles
Pálfai János: Korszerű módszerek a labdarúgó-edzésben. Testnevelési Tudományos Tanács 2. Bp.,1962, Sport. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 3100 példányban. 2299933
15606
417
100
Other collectibles
Tabák Endre : A zöld gyepen... - játékvezetők és labdarúgók könyve. Bp, 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kovács Tibor rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésben, foltos, kopott borítóval. 2599444
15607
417
Other collectibles
Papp Győző: Azok a legendás nyolcvanas évek. Emlékkönyv a Rába ETO aranycsapatáról. Győr, 1997., Győr Megyei Jogú Város Sportigazgatósága. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói papírkötés, foltos.
1 000 HUF
2599447
15608
417
Other collectibles
Dévényi Zoltán-Harmos Zoltán: Ronaldinho. A világ legjobb futballistái. Bp., 2004., Aréna 2000. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2528471
15609
417
Other collectibles
A golf szabályai és az amatőr státusz szabályai 2004-2007. Jóváhagyva az R&A Rules Limited és az Egyesült Államok Golf Szövetsége részéről. H.n., 2003, Magyar Golf Szövetség, 218 p. Kiadói papírkötés.
2530044
15610
417
600
Other collectibles
Társadalmi edző, oktatóképző tanfolyamok anyaga. Bp., 1951, Sport Lap- és Könyvkiadó, 123 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a kötéstől részben elvált borítóval, helyenként ceruzás aláhúzásokkal.
2348670
15611
417
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035