1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Erich Kästner: Gyurka és a detektivek. Átdolgozta: Halácsy Endre. Walter Trier rajzaival. Bp., é.n., Révai. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.