15023.
417. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
1929 Székesfővárosi hivatali útmutató. (Elöljáróság kézikönyve) az 1929-ik évre. VIII. évfolyam. Bp., 1929., nyn. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, bejegyzésekkel, ajándékozási sorokkal.