19082.
417. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
9 500 HUF
Ezüst (Ag) keretes, porcelán betétes bross, kézzel festett, jelzett: Bánk Ernő (1883-1962) kopott, fémjel nélkül, d:7x5,5cm, bruttó: 33 g