30945.
417. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
16 000 HUF
2001. "Kereskedők és Vendéglátók Országos Érdekképviseleti Szövetsége - KISOSZ 1947" peremén jelzett, aranyozott Ag emlékérem "SZG" gyártói jelzéssel, hátoldalán sorszámozva, dísztokban, tanúsítvánnyal (62,58g/0.925/50mm) T:1- (eredetileg PP) patina, aranyozás kopott