10700. 417. Closed Online auction Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 200 HUF
10
0 HUF
Jelzés nélkül: Esztergomi részlet. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. Foltos, kissé sérült. 19,5×29,5 cm
Photo of the item taken by : ekb