10387.
417. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Jelzés nélkül: Fiatal hölgy képmása ( biedermeier) XIX. sz. közepe, olaj, vászon, 41x35cm, fa keretben, sérült.