10697.
417. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Őszi táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 24×29 cm.