10696.
417. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Jelzés nélkül: Őzikék. Tempera, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 32x44,5 cm