Paintings and graphics Number of items: 378
2539747
10169
417
Other collectibles
8 000 HUF
2026166
10170
417
Other collectibles
3 000 HUF
2631611
10171
417
Other collectibles
Kondor Lajos (1926-2006): Krúdy illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (183/200), 8×19,5 cm
3 600 HUF
2459098
10172
417
26000
Other collectibles
Konecsni György (1908-1970): Csopak.
Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x39 cm
26 000 HUF
2626865
10173
417
95000
Other collectibles
Konok Tamás (1930-2020): Dinamikus struktúrák, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 36/40. 28×28 cm
95 000 HUF
2625582
10174
417
Other collectibles
Kórusz József (1927-2010): Villamos végállomás a Margit hídnál, 1967. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 29x49 cm
3 000 HUF
2628320
10175
417
Other collectibles
Kovács Ernő ( - ): Batthiány tér 1989. Olaj, farost, kopott keretben, 70x50cm
20 000 HUF
2554694
10176
417
Other collectibles
1 000 HUF
2629974
10177
417
Other collectibles
Kovács Júlia (1924-2007): Hídon. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 20×29 cm
2 000 HUF
2627207
10178
417
Other collectibles
Kozma Lajos (1884-1948): Emlékezés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10 000 HUF
2627212
10179
417
Other collectibles
Kozma Lajos (1884-1948): Kinyújtott tenyér. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10 000 HUF
2629063
10180
417
Other collectibles
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035