Number of items: 378

Lux Antal (1935-): Cseppek, 2007. Computer print, papír. . Jelzett és datált (A. Lux 07). 29x29 cm. Kétoldalas tér-objekt Kiállítva: Zágráb, 2007. Plexiüveg mögött.
10205.

Lux Antal (1935-): Cseppek, 2007. Computer print, papír. . Jelzett és datált (A. Lux '07). 29x29 cm. Kétoldalas tér-objekt Kiállítva: Zágráb, 2007. Plexiüveg mögött.

46 000 HUF
124,32
135,29
Lux Antal (1935-): Cseppek, 2007. Computer print, papír. Jelzett és datált (A. Lux 07). 29x29 cm. Kétoldalas tér-objekt. Kiállítva: Zágráb, 2007. Plexiüveg mögött.
10206.

Lux Antal (1935-): Cseppek, 2007. Computer print, papír. Jelzett és datált (A. Lux '07). 29x29 cm. Kétoldalas tér-objekt. Kiállítva: Zágráb, 2007. Plexiüveg mögött.

46 000 HUF
124,32
135,29
10207.

16 000 HUF
43,24
47,06
M. Makkai Piroska (1910-1998): Szürreális álom. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 23x18 cm. Dekoratív, üvegezett, kopott fa keretben.
10208.

10 000 HUF
27,03
29,41
Máger Ágnes (1944-): Csendélet. Ceruza, papír, jelzett, 29×20 cm
10209.

1 000 HUF
Mannheim Róza (1880-1965): Virágos kert. Olaj, vászon, jelzett, vakkeret nélkül, 47×58 cm
10210.

12 000 HUF
32,43
35,29
Mannheim Róza (1880-1965): Kendős lány. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, lap széle sérült, 31×24 cm
10211.

4 200 HUF
11,35
12,35
Mannheim Róza (1880-1965): Festő és aktmodell. Ceruza, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, 32×23 cm
10212.

5 000 HUF
Mannheim Róza (1880-1965): Lány portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, papírra kasírozva, 33×24 cm
10213.

4 600 HUF
12,43
13,53
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány. 45,5x34 cm
10214.

48 000 HUF
129,73
141,18
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. 45x34 cm / Screenprint on paper, signed, artists proof.
10215.

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. 45x34 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.

60 000 HUF
162,16
176,47
Marosán Gyula (1915-2003): Absztrakt formák pirosban. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott: 8/50. 22,5×30 cm
10216.

11 000 HUF
29,73
32,35
20

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF