Paintings and graphics Number of items: 378
2631617
10229
417
Other collectibles
Milasovszky Kálmán (?-): Absztrakt formák, 1985. Monotípia, papír, jelzett a hátoldalán, 16x16 cm
4 000 HUF
2473363
10230
417
Other collectibles
2 600 HUF
2473373
10231
417
Other collectibles
Molnár Kálmán (1943-2017): Bartók: Opus 13 I. Ofszet, papír, jelzett, számozott (100/30). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm
2 600 HUF
2626624
10232
417
Other collectibles
Molnár Z. János (1880-1960): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett. 39x49 cm
10 000 HUF
2626984
10233
417
Other collectibles
Mözsi Szabó István (1927- ): Kévét szedő.. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 8x7 cm
2 000 HUF
2592070
10234
417
Other collectibles
Muhits Sándor (1882-1956): Tanulmányok (illusztrációtervek?). Ceruza, papír, jelzés nélkül, sérült, 30,5×46 cm
3 000 HUF
2605865
10235
417
70000
Other collectibles
Nagy Ernő (1881 - ): Olvasó lány. Olaj, vászon, restaurált, apró sérülés. Díszes, sérült keretben. 50x60cm
70 000 HUF
2500268
10236
417
Other collectibles
Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm
10 000 HUF
2500252
10237
417
Other collectibles
12 000 HUF
2433040
10238
417
Other collectibles
8 000 HUF
2448098
10239
417
Other collectibles
8 000 HUF
2629997
10240
417
Other collectibles
Nagy Nándor (1894-1979): Hegyvidéki fények, 1943. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 31×46 cm
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035