Paintings and graphics Number of items: 378
2478339
10241
417
17000
Other collectibles
17 000 HUF
2631600
10242
417
Other collectibles
Emmanuel Navarra (1933-): Je vous plais? Computer print, papír, jelzett, számozott (91/120), 16x16 cm
4 000 HUF
2627266
10243
417
Other collectibles
Németh Balthy Terézia (1945- ): Kék cseresznyék. 1995. akvarell, papír, üvegezett fakeretben, jelzett: TNB 1995. 11X16 cm
8 000 HUF
2626987
10244
417
9500
Other collectibles
Németh György (1888-1962): Tanya. Olaj, fa, jelzett. Keretben, máz repedésekkel. 12x17 cm
9 500 HUF
2626988
10245
417
9500
Other collectibles
9 500 HUF
2603992
10246
417
14000
Other collectibles
Németh János (1936-): Kompozíció narancsban. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/40), 21x21 cm
14 000 HUF
2569984
10247
417
14000
Other collectibles
14 000 HUF
2549793
10248
417
13000
Other collectibles
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (38/40). 14x17 cm
13 000 HUF
2629782
10249
417
Other collectibles
2 000 HUF
2625803
10250
417
Other collectibles
Novák Lajos (1927-1989): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 29x39 cm
2 000 HUF
2625802
10251
417
Other collectibles
Novák Lajos (1927-1989): Ökrösszekér. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 15x15 cm
2 000 HUF
2623599
10252
417
Other collectibles
Nyári Lóránt (1928-1982): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 28,5×19,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035