Paintings and graphics Number of items: 378
2627597
10266
417
Other collectibles
Pataki Ferenc (1941-): Csacsi. Vegyes technika, papír, jelzett, kis sérüléssel 49x59cm
12 000 HUF
2630014
10267
417
Other collectibles
Paulovits Pál (1892-1975): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle vágott és kissé foltos, 25×18 cm
5 000 HUF
2487882
10268
417
280000
Other collectibles
280 000 HUF
2631624
10269
417
Other collectibles
Pekáry István (1905-1981): Szamárháton. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Lap teteje foltos. Paszpartuban. 13,5x9,5 cm
5 000 HUF
2631610
10270
417
Other collectibles
Perei Zoltán (1913-1992): Birkák. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (183/200), 15×10,5 cm
2 000 HUF
2627203
10271
417
Other collectibles
Petten Sándor (1887-1942): Art Deco női portré 1924. 38x29cm. Vegyes technika, selyem, jelzett, üvegezett dekoratív fakeretben,
7 000 HUF
2627208
10272
417
Other collectibles
Petten Sándor (1887-1942): Női portré 29x24cm. Vegyes technika, selyem, jelzett, üvegezett dekoratív fakeretben,
5 000 HUF
2631582
10273
417
Other collectibles
Pituk József Viktorián (1906-1991): Balaton. Akvarell, papír, jelzezt, 31,5×49 cm
12 000 HUF
2631605
10274
417
Other collectibles
Serge Poliart (1953-): Vaddisznón ülő lovas (olvashatatlan francia címmel). Litográfia, papír, jelzett, számozott (91/120), 14x20 cm
4 000 HUF
2438784
10275
417
Other collectibles
3 000 HUF
2543577
10276
417
28000
Other collectibles
28 000 HUF
2543576
10277
417
28000
Other collectibles
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Olaj, papír kartonra kasírozva, jelzett (R). keret nélkül, 43x30 cm
28 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035