Paintings and graphics Number of items: 378
2601217
10302
417
22000
Other collectibles
Schneuer, David (1905-1988): Müncheni éjszakai élet a 20-as években. Hidegtű, papír, jelzett. 25x20 cm. Üvegezett fakeretben. / Schneuer, David (1905-1988): Night life in Munich in the Roaring Twenties. Drypoint on paper, signed. 25x20 cm. Framed.
22 000 HUF
2325654
10303
417
Other collectibles
1 600 HUF
2626872
10304
417
14000
Other collectibles
14 000 HUF
2445656
10305
417
4400
Other collectibles
Smola István (?-?): Telihold, olaj, karton, jelzett, fa keretben, 21x28cm,
4 400 HUF
2445650
10306
417
4400
Other collectibles
Smola István (?-?): Tájkép, olaj, karton, jelzett, fa keretben, 21x27cm
4 400 HUF
2627588
10307
417
26000
Other collectibles
Somogyi István (1930-1998): arany tó. Olaj, vászon, jelzett, kis sérüléssel 50x70 cm
26 000 HUF
2630093
10308
417
Other collectibles
Stark Anna (1922-2000): Útszéli kereszt. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán nővére, Stark Júlia igazolásával, 29,5×12,5 cm
5 000 HUF
2629791
10309
417
34000
Other collectibles
Sugár Gábor (1976-): Madár. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
34 000 HUF
2543572
10310
417
28000
Other collectibles
28 000 HUF
2623597
10311
417
Other collectibles
Sz. Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia, gondolák. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 21×33 cm
3 000 HUF
2501767
10312
417
Other collectibles
Sz. Kovács Géza: Férfi portré 2012. Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett fakeretben. 41x29cm
6 000 HUF
2626558
10313
417
26000
Other collectibles
Szabados János (1937-)l: Kereszt. Olaj, falemez, kopott keretben, 40x36cm
26 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035