Paintings and graphics Number of items: 378
2625805
10314
417
Other collectibles
Szabó János (1942-): Dunakanyar, 1994. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23x29 cm
4 000 HUF
2630539
10315
417
Other collectibles
Szabó József (1889-1955): Zöldellő táj, 1915. Akvarell, papír, jelzett. 21×30,5 cm.
5 000 HUF
2630525
10316
417
11000
Other collectibles
Szabó József (?-?): Kisvárosi utca, 1942. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 23×16,5 cm.
11 000 HUF
2630527
10317
417
11000
Other collectibles
Szabó József (?-?): Faluszéle. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 20×34 cm.
11 000 HUF
2626795
10318
417
Other collectibles
Szabó Vladimir (1905-1991): Krisztina tér 1964. Rézkarc, papír. Üvegezett keretben. Jelzett. 29,5x39,5 cm
8 000 HUF
2605189
10319
417
Other collectibles
Szakácsné Kozári Piroska ( - ): Zsolnay szobor, Pécs, 1984. Tus, papír, üvegezett keretben, jelzett, 19x32cm
8 000 HUF
2628779
10320
417
15000
Other collectibles
Szász Endre (1926-2003): Férfi portré és tanulmányfej. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 27x16 cm
15 000 HUF
2623109
10321
417
9500
Other collectibles
Szécsi Magda (1958-): Kalligráfia (cím nélkül), 2001. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 19x11 cm
9 500 HUF
2540355
10322
417
Other collectibles
Szegvári Károly (1920-2002): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 14×18 cm
9 000 HUF
2612922
10323
417
15000
Other collectibles
Szeift Béla (1944-2012): Dísznövény, 2008. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott. 34,5x29,5 cm
15 000 HUF
2473394
10324
417
Other collectibles
2 600 HUF
2630674
10325
417
15000
Other collectibles
Szekeres József (1944-): Erdélyi emlék. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. 23,5x48 cm
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035