Paintings and graphics Number of items: 378
2625753
10362
417
Other collectibles
Vincze László (1934-2020): Csendélet, 1975. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27×40 cm
4 000 HUF
2625762
10363
417
Other collectibles
Vincze László (1934-2020): Abrakoló ló, 1970-es évek. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×40 cm
6 000 HUF
2625794
10364
417
15000
Other collectibles
Vincze László (1934-2020): Dunakanyar. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, apró sérüléssel (benyomódással a vásznon), fakeretben, 60×80 cm
15 000 HUF
2554272
10365
417
900
Other collectibles
2623767
10366
417
24000
Other collectibles
Vízer Julia (1945-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 50x40 cm
24 000 HUF
2625418
10367
417
Other collectibles
Vojnits Richárd (1942-): Sétálók. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 30×40 cm
18 000 HUF
2432857
10368
417
Other collectibles
6 000 HUF
2432855
10369
417
Other collectibles
6 000 HUF
2432833
10370
417
Other collectibles
6 000 HUF
2557178
10371
417
Other collectibles
Wágner Miklós (?-?) hangszertervek és rajzok. Összesen kb 30 db pasztel és ceruza rajz, vázlatfüzetben és lapokon.
4 000 HUF
2602183
10372
417
Other collectibles
Wahorn András (1953-): Fésűkar (cím nélkül). Computer print, dombornyomás, merített papír, jelzett, számozott (2/10), 21×30 cm
16 000 HUF
2624686
10373
417
Other collectibles
Andy Warhol (1928-1987): . Ofszet-litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 10/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, pecséttel, jelzett. 40x31 cm, lapméret 56x38 cm, / Offset-lithography
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035