10 000 HUF
Andy Warhol (1928-1987): . Ofszet-litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 10/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, pecséttel, jelzett. 40x31 cm, lapméret 56x38 cm, / Offset-lithography