10156. 417. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Kéri Imre (1945- ): Téli nyugalom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (14/100), kissé foltos és kissé hullámos. Üvegezett fakeretben, d: 31 cm
Photo of the item taken by : pk