80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Klie Zoltán (1897-1992): Ősz Zebegényben. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Bal felén apró lyukkal. Üvegezett, sérült fa keretben, 37×46,5 cm