10183. 417. Closed Online auction Paintings and graphics
1 800 HUF
0 HUF
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Ballagásra '78. Linómetszet, papír. Jelzett, a lap szélén kissé sérült, kis szakadás, 22x13,5 cm
Photo of the item taken by : hsz