14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Izrael. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán a művész bélyegzőjével, üvegezett fa keretben, 21x29 cm.