Number of items: 309
2623630
11119
417
550000
Other collectibles
Herendi Viktória (8400/VBO) monumentális mintás áttört porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan!!!, d: 52 cm (gyűjtői darab)
2623631
11120
417
550000
Other collectibles
Herendi Rothschild (8400/RO) monumentális mintás áttört porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan!!!, d: 51 cm (gyűjtői darab)
2623632
11121
417
360000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás óriás padló váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 49,5 cm
2623634
11122
417
360000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás óriás padló váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 52 cm
2623643
11123
417
220000
Other collectibles
Herendi CFR Fruits / gyümölcs mintás leveses tál, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 30x20x23cm
2623636
11124
417
180000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás óriás lámpatest, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 39 cm
2623638
11125
417
140000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm
2623639
11126
417
46000
Other collectibles
Herendi ötágú gyertyatartó, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:47,5cm
46 000 HUF
2623651
11127
417
70000
Other collectibles
Herendi / Óherendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopott, gyárilag ferdén készítették. m: 23 cm
2623521
11128
417
30000
Other collectibles
Herendi kosár nyomott zöld-arany festett, 5 személyes süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19-33 cm
2409543
11129
417
26000
Other collectibles
26 000 HUF
2623580
11130
417
Other collectibles
Herendi Windsor mintás óriás, tojás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17x11x11
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m