11407. 417. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
Kolozsvári porcelán kutyus, kézzel festett, etikettel jelzett, kis lepattanással, kopásnyomokkal, 14x11,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert