36 000 HUF
93,26 EUR, 102,86 USD
Metronóm mahagóni színűre pácolt diófából - "Maelzel" - Párizs - Franciaország - cca. 1900, jó állapotban, minimális kopásnyomokkal. Működik. Réz verettel jelzett. 11 x 10.5 x 23 cm