13924.
418. Closed Online auction
Maps
1 200 HUF
1940-1941 Zsebatlasz. Bp., 1940, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 32 p.. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval. + Az 1941. évi földrajzi zsebkönyv térképei. Bp., 1941, Magyar Földrajzi Társaság, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés.