1940 Csendőrségi Lapok. XXX. évf. 1-24. sz. Teljes évfolyam. 1940. jan. 1. - dec. 22. Szerk.: Besenyői Beöthy Kálmán. Bp., Stádium-ny., 838+1 p.+ 20 t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Több fotón Horthy Miklóssal. Korabeli reklámokkal. Nemesfémjelzésekkel (320/321). Érdekes írásokkal. Átkötött aranyozott, fekete modern műbőr-kötésben, benne firkált lapokkal, néhány lap hiányzik (3/4, 31/32, 132/134, 569/570, 571/572, 839-840, tartalomjegyzék: 1/2.), benne több szakadt, sérült lappal (309/307, 361/362,363/364, 373/374, 593/594, 613/614, 619/620, 629/630, 693/694, 739/740, 783/784, 787/788.) és hiányosakkal is, a borítókat nem kötötték be.
1942 Csendőrségi Lapok. XXXII. évf. 2-24. sz. Majdnem teljes évfolyam. 1942. jan. 15. - dec. 22. Szerk.: Besenyői Beöthy Kálmán. Bp., Stádium-ny., 15-788 p. +12 t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Érdekes írásokkal. Átkötött aranyozott, zöld modern műbőr-kötésben, hiányos (!), az első szám (január 1.) töredékes, az első 14 oldala hiányzik, a tartalomjegyzék hiányzik.
cca 1915 I. világháborús magyar katonai emléklap, Ferenc József és Vilmos császár nyomat arcképével, katona fotójával, nemzeti színű zászlókkal. Kissé sérült. Dekoratív üvegezett fakeretben, 39x28,5 cm
1903 Nevesített magyar katonai emléklap, Ferenc József nyomat arcképével, katona fotójával, nemzeti színű szalagokkal, sérült. Dekoratív üvegezett fakeretben, 39x28,5 cm