5 000 HUF
1928 Magyar kisebbség. Nemzetpolitikai szemle. VII. évf. I. félév. Szerk. Jakabffy Elemér, Willer József, Sulyok István. Lugos, 1928, Husvéth és Hoffer, VII+471+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.