14582. 418. Closed Online auction Printed Materials
1 000 HUF
0 HUF
cca 1900-1910 Óriás méretű főkönyv, használatlan állapotban, Kanitz C. és Fiai Bp., márványozott lapélekkel, kissé kopott vászonborítóval, 46x31 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras