3 600 HUF
3 db könyv - Németh Lajos: Kondor. Bp., 1976, Corvina. + Szabadi Judit: Gulácsy. Bp., 1969, Corvina. + Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.