4 000 HUF
A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. Gerő Ödön előszavával. A Pesti Napló előfizetőnek készült kiadás. [Bp.,cca 1900,] Pesti Napló,(Franklin-ny.), 7+1 p.+20 sztl. lev.+20 (műmellékletek) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, kis foltokkal, a gerincen kis sérülésekkel.