1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Adolf Rosenberg: Antoine Watteau. Künstler-Monographien XV. Bielefeld-Leipzig, 1896, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói kopott, kissé sérült papírkötés, de ezt leszámítva jó állapotban.