1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Ernst Steinmann: Pinturicchio. Künstler-Monographien XXXVII. Bielefeld-Leipzig, 1898, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói sérült kartontokban.