2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Hanspeter Landolt-Theodor Seeger: Schweizer Barockkirchen. Frauenfeld,1948,Huber. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papÃr védÅ‘borÃtóban, néhány lapon sérülésnyommal.