Sebastiano Soldi: Az ókori Közel-Kelet művészete. Ford.: Klukon Beatrix. A művészet története 1. Bp., 2006., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Ungarische Fotokunst 1959-1960. Szerk.: Vadas, Ernő. Bp., 1959, Corvina. Német, angol és francia nyelven. Többek közt Gink Károly, Angelo, Mácsai István, Vadas Ernő fotóival. Kicsit kopott gerincű félvászon kötésben, kiadói sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Joó Julianna: Pleidell János élete és munkássága. Nagyvárad, 2015, Europrint. Színes képekkel, Pleidell János műveivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Az Uffizi Képtár magyar önarcképei. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: Fehér Ildikó. Bp., 2013, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Hallgass Jenő Zoltán (Olaszország) szobrászművész kiállítása. Kulturális Kapcsolatok Intézete kiállítóterme 1978. augusztus 17 - szeptember 10. kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, műanyag borítóval, külső borítólapon kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Feledy Gyulával kapcsolatos tétel, 3 db: Láncz Sándor: Feledy Gyula. Mai Magyar Művészet. [Bp.], 1983., Képzőművészeti. Kiadói papírkötés, 2 lap kijár.; Rajzok Babits Mihály verseihez. Feledy Gyula kiállítása. Miskolc, 1983, II. Rákóczi Ferenc Könyvtár.; Feledy Gyula alkalmazott grafikák. Katalógus. Miskolc, 1988., MSZMP B-A-Z M. Bizottsága.;
Roh, Juliane: Altes Spielzeug auf das schönste gemacht. München, 1958, Verlag F. Bruckmann, 68+(2) p. Színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.