Ruzicska Ilona: A magyar porcelán. Bp., 1943, Officina, 29+(6) p. + 32 t. (fekete-fehér képtáblák) + (2) p. A borítót Dallos Hanna tervezte. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
Findeisen, Hans: Das Tier als Gott, Dämon und Ahne. Eine Untersuchung über das Erleben des Tieres in der Altmenscheit. Stuttgart, 1956, Kosmos, 80 p. Német nyelven. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos borítóval.
Kubinszky Mihály: Otto Wagner. Architektúra sorozat. Szerk.: Major Máté. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1938 Kodak Magazin 1938. 3. száma + 1941 Fotoélet XI. évf. 9 sz. Kissé kopott, kissé foltos borítókkal. +1895-1896 6 db Műmelléklet a "Fényképészeti Értesítőből"
Zűr. Szűr Szabó József karikatúrái. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, illusztrált kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5200 példányban.
Székácsné Vida Mária: Gyermekművészet Japánban. Corvina, 1971. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült papír védőborítóval.
Balogh Jolán: A régi magyar és európai művészet kincsei Művészettörténeti tanulmányok. Bp., 2000, Püski. 228 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.