Goda Gertrud: Izsó Miklós 1831-1875. Kiállítási katalógus. Miskolc, 1993., Herman Ottó Múzeum. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
A Kárpát-medence népviseleteiből. Miskolc,én.,Lézerpont. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. + A magyar nép hagyományos kultúrája. Bp., én., Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés.
A Petró-gyűjtemény remekei. Kiállítási katalógus. Miskolc, 1977., Herman Ottó Múzeum Képtára. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
Régi optikai eszközök. A Lézerpont Látványtár és -műhely állandó kiállításának katalógusa. Miskolc, én., Lézerpont. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
1991 Emléklap az 1991. június 22-én Sárdy Lóránt festőművész-restaurátor Robert Hubert (1733-1808). A festőművész, restaurátor Sárdy Lóránt (1931 - ) által DEDIKÁLT példány.
Tóth Béla: A debreceni rézmetsző diákok. Bp., 1976, Magyar Helikon. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban, ebből 500 példány kézi nyomású rézmetszet melléklettel. Számozott (020./500) példány.
Walther Gensel: Millet und Rousseau. [Jean Francois Millet, P. E. Théodore Rousseau.] Künstler-Monographien LVII. Bielefeld-Leipzig, 1902, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói foltos, sérült kartontokban, de a kartontokot leszámítva, egyébként jó állapotban.
Adolf Rosenberg: Teniers der Jüngere. Künstler-Monographien VIII. Bielefeld-Leipzig, 1895, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kissé kopott borítóval.
Adolf Rosenberg: Antoine Watteau. Künstler-Monographien XV. Bielefeld-Leipzig, 1896, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói kopott, kissé sérült papírkötés, de ezt leszámítva jó állapotban.