Művészeti Hetek Pécs. 1941 január 4-február 3. H.n., é.n., Országos Irodalmi és Művészeti Tanács. Fekete-fehér képekkel, többe közt Lotz Károly, Munkácsy Mihály, Székely Bertalan műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói félvászon papírkötés, gerincen apró sérüléssel, kissé kopott borítóval.
Tóth Sándor: Szépművészetről, kortársakról, 1965-2017. Szeged, 2018, Múzeumi Tudományért Alapítvány. 156 p. Megjelent 500 példányban. Fekete-fehér képekkel, Tóth Sándor (1933-2019) Munkácsy Mihály-díjas szobrász és éremművész műveinek illusztrációival. Kiadói papírkötés, Sümegi György művészettörténész ceruzás jelöléseivel és jegyzeteivel.
2 db régi kiállítási katalógus: Az 1926. évi Téli Kiállítás tárgymutatója, keretében: Csók István, Nagy Zsigmond, Fried Pál stb. kiállítása. Bp., 1926, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. 40 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. Jubileumi kiállítás tárgymutatója, 1934 december-1935 január. kiállításainak katalógusa. Bp., 1922, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. 47 p. Kiadói pap...
Christie's Modern British and Continental Paintings, Watercolours, Drawings and Sculpture. 5 November, 1992. (Művészeti árverési katalógus). London, 1992, Christie's South Kensington Ltd. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
Sinkovits Péter: Gyarmathy Tihamér. Bp., 1992, Új Művészet Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel, Gyarmathy Tihamér műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Brestyánszky Ilona: A Zsolnay kerámia. A mi világunk 13. Bp., 1975, Táncsics Kiadó, 32 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón folttal, apró szakadással.
Sisa József: Alois Pichl (1782-1856) építész Magyarországon. Művészettörténeti füzetek 19. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.