25 éves a Természet- és Környezetvédő Tanárok Egyesülete. Jubileumi Képeskönyv. Bp., 2016. 25 év a környezeti nevelés szolgálatában jubileumi képeskönyv. Rab-Kováts Éva: Az ember tragédiája - Madách illusztrációk, A kékszakállú herceg vára - Bartók illusztrációk, Naptár - Radnóti illusztrációk.
J. C. Cooper: An Illustrated Encyclopaedia of Traditional Symbols. London, 1984, Thames and Hudson. Számos szövegközi fekete-fehér képpel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Somorjai Kiss Tibor, Sz. Szilágyi Gábor: Baranyay András retrospektív kiállítása. Miskolc, 2006, Miskolci Galéria. 107 p. Megjelent 500 példányban. Színes és fekete-fehér képekkel, Baranyay András műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Tandori Dezső bevezetőjével. Kiadói papírkötésben.
N. Mészáros Júlia: A Radnai-gyűjtemény I. - Festmények. Győr, 1995, Városi Művészeti Múzeum. Megjelent 300 példányban. Színes képekkel, többek közt Egry József, Derkovits Gyula, Bernáth Aurél, Barcsay Jenő műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval.
N. Mészáros Júlia: A Radnai-gyűjtemény III. - Szobrok. Győr, 1997, Városi Művészeti Múzeum. Megjelent 300 példányban. Színes képekkel, Medgyessy Ferenc, Borsos Miklós, Kerényi Jenő műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval.
Sevcsik Jenő: A fényképezés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp., 1943. Győző Andor. Fekete-fehér fotókkal, és két színes táblával illusztrált. Harmadik kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.