1930 Magyar Iparművészet. XXXIII. évf. 1930. 10. sz. Szerk.: Szablya-Frischauf Ferenc. Bp., O. M. Iparművészeti Társulat, 1 p.+1 t+217-263+1 p. Benne Rosner Károly: A magyar fametszet két évtizede c. írásával. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Közte, Conrad Gyula, Haranghy Jenő, Gara Arnold, Divéky József, Fáy Dezső, Kozma Lajos, Vértes Marcel, Végh Gusztáv, Csabai Ékes Lajos, Kaesz Gyula,...
Hanspeter Landolt-Theodor Seeger: Schweizer Barockkirchen. Frauenfeld,1948,Huber. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban, néhány lapon sérülésnyommal.
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 256 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói zsinórfűzött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a borítószéleken apró szakadásokkal.
Jajczay János, Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Bp., (1942), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 255 p.+CXXVIII t. (fekete-fehér képtáblák). Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
Jean Fautrier (Műcsarnok, Budapest 15 octobre - 10 novembre 1996). Párizs, 1996, k.n.. 157p. Francia és magyar nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel, Jean Fautrier műveinek reprodukcióival nagyon gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés. + Egy újságcikk a 168 óra folyóiratból, interjú Beke Lászlóval és Petrányi Zsolttal a kiállítás kapcsán.