17041.
418. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, ceruzás jegyzetekkel, receptekkel