1913. szeptember, Századok Legendái, szerk. Virter Ferenc, benne: Bársony István: A Vadászat, József főherceg. Útiemlékeim Afrikából és Krúdy Gyula: Mátyás király válik c. írásával; Bp., 1913, Országos Monográfiai Társaság. XLV-LIV + 40p. Fekete-fehér képekkel nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírborítóval, kissé sérült gerinccel, első lap szélén apró szakadással, kiadói sérült hár...
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig. A kötet végén, a szerző: Útmutatás a madarak preparálásához c. művével. Kittenberger Kálmán 3. Egy a természettel. Vadászati és Természeti Világkiállítás Magyarország 2021. [Pusztazámor], 2019, Dénes Natur Műhely, 343+1+XXI+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.
Széchenyi Zsigmond művek, 2 db: Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Hatodik kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé kopott papír védőborítóval. Denaturált Afrika. Bp., 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Széchenyi Zsigmondné felvételeivel. Kiadói egészvászon-kötésben. Szép állapotban.
Vegyes könyv tétel, 3 db: Afrikai vadászemlékek. Válogatás Kittenberger Kálmán és dr. Mészáros Kálmán írásaiból. A szerzők saját fotóival illusztrált. Bp.,1970, Gondolat. Kartonált kötés papír védőborítóval. Széchenyi Zsigmond: Afrikai tábortüzek, Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Bp., 1966, Szépirodalmi kk. Negyedik kiadás. A szerző saját fotóival illusztrált. Félvászon kötés. Széchenyi Zsigmo...