17075.
418. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 600 HUF
Wundt Vilmos: Az ember élettanának kézikönyve. Ford.: Török Aurél. Pest, 1871., Heckenast Gusztáv,VIII+656 p. Második, teljesen átdolgozott kiadás. Korabeli kopott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, sérült, javÃtott gerinccel, számos aláhúzással, bejelölésekkel, ex libris-szel.