17289. 418. Closed Online auction Books: Tales
2 200 HUF
0 HUF
Donászy Ferenc: Eger bástyái. Bp., é.n., Hungária. Sebők Imre rajzaival. Kiadói félvászon kötés, kopott, foltos borító. Szakadt, laza kötéssel. Tulajdonosi bejegyzésekkel.
Photo of the item taken by : karap_norbert