17290. 418. Closed Online auction Books: Tales
1 600 HUF
0 HUF
Fehér Szarvas: Hét fekete hold. Beszélő levél a magyar ifjusághoz. A szerző rajzaival. Bp., én., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : tg