8 000 HUF
Németh István, Urbán Eszter: Furfangos képek. (Bp.), é.n., (Állami-ny.). Hét színes, kihúzható, mozgatható illusztrációval. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, sérült, ragasztott lapokkal.