3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Vegyes német nyelvű mesekönyv tétel, 16 db: Mäuschen Sorgen, Des brave Bienchen, Doktor Allesgut, Firtz Osterhas & Sohn, Wauwau, Heinzel wandert durch das Jahr, Mein Gärtlein, Der Heinzel Wirt, Eisbärli, Hallo! Unfallstelle!, Die lustigen Springer, Schufti!, Famili Braun, Alle Vöglein sind schon da!, Die himmelskuche, In den Wurzelstübchen. München,1931-1942 ,Josef Müller Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötések, kopott, kissé foltos borítókkal, egy borítón sérülésnyommal, egy könyvtest elvált a borítótól, egy-kettő laza kötéssel.