3 000 HUF
Walt Disney: Pinokkio. Egy élÅ‘ fabábú csodálatos kalandjai. Ford.: Pálföldy Margit. A Walt Disney Studio szövegével és képeivel. Bp, én., Palladis Rt.(Mojsza-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borÃtóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.