15054.
418. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
Dr. Keöpe Viktor: Cejlon, az éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borÃtóval, kopott gerinccel. Fekete-fehér képekkel illusztrált.